KS Potok Karpniki - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb

Najbliższe spotkanie

Mitex PodgórzynPotok Karpniki
mecz towarzyski
Mitex Podgórzyn   Potok Karpniki
2017-08-06, 00:00:00

Podgórzyn

Treningi

Piątek

21 lipca

19:00

 

 

 

 

 

Statystyki drużyny

Logowanie

Wyszukiwarka

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 103, wczoraj: 120
ogółem: 398 886

statystyki szczegółowe

Facebook

 

Aktualności

Terminarz 2017/18

  • autor: admin, 2017-07-11 21:43

Poznaliśmy już zestaw par w B klasie na zbliżający sezon 2017/18. Zmagania rozpoczynamy w niedziele 27 sierpnia długim wyjazdem do Okrzeszyna na spotkanie z miejscowym Uranem. Rundę zakończymy natomiast 19 listopada, domowym pojedynkiem z Orłami Lipienica.

 

 

I kolejka - 26/27 sierpnia

Orły Lipienica - Pub Gol Jelenia Góra

Uran Okrzeszyn - Potok Karpniki

Pogoń II Dobków - Skalnik Czarny Bór

Auxilia Janiszów - Bóbr Marciszów

Dragon Miszkowice - Lesk Sędzisław

Husaria Grzędy - Bóbr Opawa

Pauza: Płomyk Borówno

 

Pełny terminarz 


Grupy podzielone!

  • autor: admin, 2017-07-11 20:15

Po decyzji o zmniejszeniu liczby grup jeleniogórskiej B klasy (z 5 do 4) poznaliśmy swoich rywali w sezonie 2017/2018. W zbliżających się rozgrywkach występować będziemy w grupie I (tzw. kamiennogórskiej). Razem z nami wędrują tam też dwa zespoły, z którymi rywalizowaliśmy w poprzednim sezonie - Bóbr MarciszówPub Gol Jelenia Góra. Nowymi drużynami są również Skalnik Czarny Bór, który zamienił okręg wałbrzyski na jeleniogórski i Pogoń II Dobków ostatnio występująca w okręgu legnickim. Grupa będzie liczyć 13 zespołów.

Grupa I:

Płomyk Borówno, Orły Lipienica, Uran Okrzeszyn, Pogoń II Dobków, Auxilia Janiszów, Dragon Miszkowice, Husaria Grzędy, Bóbr Opawa, Lesk Sędzisław, Bóbr Marciszów, Skalnik Czarny Bór, Potok Karpniki, Pub Gol Jelenia Góra


Plan spotkań sparingowych 2017/18

  • autor: admin, 2017-07-10 22:30

6 sierpnia (niedziela)

Mitex Podgórzyn

12 sierpnia (sobota) godz. 17:00, Pławna (Puchar Polski)

KS Pławna 

18/19 sierpnia (piątek/sobota)

Orzeł Mysłakowice

Miejsca oraz godziny tych spotkań podane zostaną wkrótce.


ZACZYNAMY TRENINGI!!!

  • autor: admin, 2017-07-09 14:19

Pierwszy trening odbędzie się w piątek 21 lipca o godzinie 19:00 na boisku w Karpnikach. Zawodników oraz wszystkich chętnych, którzy chcieliby dołączyć do zespołu - serdecznie zapraszamy.

Plan kolejnych treningów oraz spotkań sparingowych pojawi się wkrótce.


KS Pławna rywalem w PP

  • autor: admin, 2017-06-29 18:36

 

I runda Pucharu Polski OZPN Jelenia Góra:

12 sierpnia 2017 (sobota) godz.17:00


 

Budowlani Wojcieszów - Orzeł Wojcieszów
KS Stara Kamienica - KS Maciejowa
KS Pławna - Potok Karpniki
GKS Tomaszów Bolesławiecki - GKS Warta Bolesławiecka
Olimpia II Kamienna Góra - Olimpia Kowary 
Granit Gierałów - Chrobry Nowogrodziec
Karkonosze Jelenia Góra js - Lechia Piechowice
Stella Lubomierz - Włókniarz Mirsk
LZS Pisarzowice - Łużyce Lubań
Orzeł Mysłakowice - Olimpia Kamienna Góra
Pogoń Świerzawa - Karkonosze Jelenia Góra
Kwisa Świeradów Zdrój - Gryf Gryfów Śląski
Bóbr Marciszów - KS Łomnica
WKS Pilchowice - Halniak Miłków
Rybak Parowa - Victoria Ruszów
BKS Bolesławiec - Piast Wykroty
Mitex Podgórzyn - Woskar Szklarska Poręba
LZS Zaręba - KS Włodzice
Sezal 2 Janiszów - Piast Bolków
Juvenia Rybnica - Lotnik Jeżów Sudecki
LZS Mierzwin - KS Łąka
Granica Miłoszów - Włókniarz Leśna
Twardy Świętoszów - GKS Iwiny
LZS Łaziska - GKS Raciborowice
Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka - LZS Ocice
Zryw Bratków - Granica Bogatynia
Olsza Olszyna - Sudety Giebułtów
TS Parzyce - Sparta Zebrzydowa
Cosmos Radzimów - Nysa Zgorzelec
WKS Żarki Średnie - Apis Jędrzychowice
Piast Zawidów - Hutnik Pieńsk
Orzeł Gościszów - Pogoń Wleń


Łomnica wygrywa Puchar Wójta

  • autor: admin, 2017-06-29 18:21

Półfinały

KS Łomnica - Orzeł Mysłakowice 2:0

Potok Karpniki - Bobry Wojanów 1:1 k. 0:3

Mariusz Skrobiszewski 

III miejsce

Orzeł Mysłakowice - Potok Karpniki 3:0

I miejsce

Bobry Wojanów - KS Łomnica 0:6

 

Grali: Kamil Załupka, Wojciech Brudziński, Michał Bednarz, Szymon Kodzis, Sebastian Białożył, Adam Kondrat, Arkadiusz Wasiuk, Michał Gawlikowski, Grzegorz Sławski, Kacper Seweryn, Dawid Pikta, Mariusz Skrobiszewski, Marcin Wawrzyniak


Archiwum aktualności


Mecz , 01:00

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Reklama

Wyniki

Mecze sparingowe
KS Pławna Potok Karpniki
Mitex Podgórzyn Potok Karpniki
Potok Karpniki Orzeł Mysłakowice

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
Orły Lipienica - Pub Gol Jelenia Góra
Uran Okrzeszyn - Potok Karpniki
Pogoń II Dobków - Skalnik Czarny Bór
Auxilia Janiszów - Bóbr Marciszów
Dragon Miszkowice - Lesk Sędzisław
Husaria Grzędy - Bóbr Opawa

Najnowsza galeria

JAKO I Liga JLP: Potok - Prywaciarze
Ładowanie...

Sponsorzy

Gmina Mysłakowice

 

                                                             

  Ryneczek Zabobrze

 

 

 

 

Sparingi

Sezon 2017/2018

Runda jesienna
 
Mitex Podgórzyn
(6 sierpnia)
 
Orzeł Mysłakowice
(18/19 sierpnia)